Profil firmy

25 let s Vámi Pneu Černý Šafránek Spokojenost zákazníka je pro nás prvotní.
Autoservis Poděbeady Pneuservis Poděbrady Čerpací stanice Poděbrady Myčka Poděbrady
Společnost PNEU Černý - Šafránek s.r.o. působí v této oblasti služeb od roku 1996, kdy začínala ve dvoučlenném týmu pod názvem Pneuservis Černý Jiří. Po nelehkých začátcích se firmička rychle orientovala v této oblasti služeb motoristům, proto téměř ihned rozšířila svoje zaměření i na nákladní a zemědělská vozidla.

V roce 2000 vstoupil do firmy třetí společník pan Jindřich Šafránek a byla založena současná společnost PNEU Černý- Šafránek s.r.o., která se zároveň stala dceřinou společností sítě PNEU Šafránek s.r.o.

Zásadní změna nastala v roce 2002, kdy jsme rozšířili naše služby o čerpací stanici pohonných hmot s občerstvením, kde načerpáte kvalitní hmoty za velice příznivé ceny. Vzhledem k poptávce a chybějícím kvalitním službám v regionu jsme naši nabídku rozšířili o autoservisní práce.

V roce 2012 jsme v areálu otevřeli mycí linku pro osobní a dodávková vozidla, která se díky nejmodernější technologií řadí k absolutní špičce na nynějším trhu.

Naše společnost byla a je založena na vysoké profesionalitě zaměstnanců, kvalitě odvedených služeb, moderním prostředí a technické vybavenosti.

Vše pro maximální spokojenost Vás, motoristických zákazníků.
PNEU Černý-Šafránek s.r.o.
PNEU Černý-Šafránek s.r.o.